İN.ADINA OFSET MATBAACILIK İN.ADINA OFSET MATBAACILIK

Ne Yaparız

İN.ADINA Ofset olarak ağırlığı gazetecilik ve matbaacılık olmak üzere, reklamcılık, grafik tasarım, kurumsal kimlik hazırlama, internet sitesi tasarımı ve organizasyon işleri yapmaktayız.

Matbaamız Kırklareli Anlaşmalı Matbaa statüsünde olup, resmi evrak basım yetkisine sahiptir. Bu kapsamda matbaamızda;

  • Kırklareli Fatura Basımı
  • Kırklareli İrsaliye Basımı
  • Kırklareli İrsaliyeli Fatura Basımı
  • Kırklareli Sürekli Form Basımı
  • Kırklareli Resmi Evrak Basımı işleri yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra; kartvizit, broşür, afiş, sticker, magnet, çakmak, anahtarlık, saat, ajanda, defter, bloknot, kalem, çanta gibi tanıtım malzemelerinin tasarım ve baskısı da yapılmaktadır. 

Şirketinizin kurumsal kimlik yapısı için grafik tasarım, antetli kağıt, zarf, sunum dosyası, klasör, katalog, cd-dvd zarfı, cd baskısı işler ile beraber otomotiv sektörü için oto paspası ve oto kokusu tasarımları ve baskıları hizmeti de vermekteyiz. 

Mutlu günlerin en tatlı hatırası davetiyelerin tasarım ve baskısını da yine biz yapmaktayız. Gelişen teknoloji çağında, şirketlere zorunlu kılınmış olan ve isteyen herkesin sahip olabileceği, internet sitesi tasarım işlerinizi de gerçekleştirmekteyiz.

Trakya'da adını duyurmuş Görünüm Gazetesi İN.ADINA Ofset'te basılmakta, Görünüm Gazetesi aracılığıyla reklamınızı duyurmak veya Görünüm Gazetesi'ne abone olarak Trakya'da olup bitenden haberdar kalmak için bize ulaşabilirsiniz.